Тимошенко поставила ультиматум Раді: розпуск або співпраця з Зеленським

Тимошенко поставила ультиматум Раді: розпуск або співпраця з Зеленським Юлія Тимошенко. Фото: Alexander Prokopenko

"Перед парламентом стоїть велика питання: коли буде дата інавгурації. Чим швидше, тим краще. І наша команда буде голосувати за всі дати", — сказала Тимошенко з трибуни Ради у вівторок, повідомляє "Українська правда". Об этом сообщает unn.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Але питання про інше. Чи буде парламент гирями на змінах, які очікують люди, чи будуть ставити лобістські закони, як це прописано на цей тиждень? Або стане поряд з президентом, якого обрали, для того, щоб змінити уряд на базі нової коаліції і створити план змін, які негайно треба провести в країні", — додала вона.

Якщо все залишиться по-старому, то не треба ображатися, що "73% хочуть дострокового розпуску парламенту", наголосила Тимошенко.

"Або цей парламент стане частиною змін, або він не має права на життя", — заявила політик.

Лідер "Батьківщини" закликала всі фракції до консультацій щодо створення нової коаліції, нового уряду і національної комісії по розслідуванню корупції на найвищому посадовому рівні — від чинного президента Петра Порошенка, його оточення та інших.

Нагадаємо, регламентний комітет Верховної Ради відклав розгляд постанов щодо інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на 15 годину 15 травня.

Зазначимо, у команді новообраного президента України Володимира Зеленського сподіваються, що Верховна Рада все-таки може підтримати запропоновану ним дату інавгурації 19 травня.

Додамо, що Президент України Петро Порошенко заявляє, що зацікавлений в якнайшвидшій інавгурації новообраного українського президента Володимира Зеленського.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/tymoshenko_postavyla_ultymatum_radi_rozpusk_abo_spivpratsya_z_zelenskym_290583.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя