Баканов скликає позачергове засідання РНБО через "телеміст"


В.о. голови СБУ Іван Баканов ініціює невідкладне скликання позачергового засідання РНБО України через телеміст між NewsOne та російським пропагандистським каналом "Россия 24"

Про це повідомляє прес-служба СБУ. Об этом сообщает internet-radio.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Вважаю абсолютно неприйнятним організацію телеканалом "NewsOne" "телемосту" з головним пропагандистським каналом країни-агресора, який перебуває під санкціями", – заявив Баканов.

Читайте також: "Провал українських спецслужб й злам хребта українського терпіння": соцмережі вибухнули реакцією на "телеміст"

Також повідомляється, що СБУ направило до керівників медіахолдингу "Новини" (телеканали "112 Україна", "NewsOne" та "ZIK") повідомлення про відповідальність за проведення спільних заходів з телеканалом "Росія" та іншими мовниками держави-агресора, які знаходяться під санкціями РНБОУ.

Водночас на засіданні РНБОУ пропонується прийняти рішення про запровадження персональних спеціальних санкцій до юридичних осіб, які здійснюють мовлення під логотипами "112 Україна" і"NewsOne".

Зазначимо, що "телеміст" планують провести 12 липня.

Ведучими з російського боку будуть Андрій Малахов і Марія Ситтель, з українського — Василь Голованов і Олена Кирик.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/08/bakanov_sklykaye_pozachergove_zasidannya_rnbo_cherez_quottelemistquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя