Зеленський скасував парад до Дня Незалежності: як зміняться рейтинги "Слуги народу"

Зеленський скасував парад до Дня Незалежності

Володимир Зеленський скасував військовий парад до Дня Незалежності. Однак чимало українців розкритикували таку ідею президента. Чи зміняться після цього рейтинги "Слуги народу" – в ефірі 24 каналу розповів політичний експерт Олексій Мінаков. Об этом сообщает nbn.in.ua со ссылкой на СМИ.

За словами експерта, заяву президента треба розглядати у контексті передвиборчої кампанії. Адже нині партія "Слуга народу" активно бореться за електорат, який підтримує партію "Опозиційна платформа – За життя".

Цікаво! Гройсман пропонує знайти гроші на парад до Дня Незалежності

"Слуга народу" активно бореться зараз за цей електорат. Тобто партія демонструє – ми хочемо миру, не потрібно нам військові паради, не потрібна мілітаризація, ми йдемо до встановлення діалогу з Росією", – сказав Мінаков.

Він сказав, що рейтинги "Слуги народу" перед виборами корінним чином не зміняться, бо "медовий місяць" з виборцями і високий рівень довіри до Зеленського.

Історія зі скасуванням параду відлякує насамперед україноцентричний патріотично налаштований електорат, який і так збирався голосувати за "Європейську солідарність" чи інші політичні сили,
– пояснив гість студії.

Мінаков наголосив, що Володимир Зеленський мав право скасовувати парад. Однак вважає, що він не є марною тратою грошей.

"Адже в нас війна, і людям треба нагадувати хоча б раз в рік, як в нас забезпечується ціна незалежності, що треба подякувати армії, що це є запорукою нашого спокійного сну", – наголосив політолог.

Парад у 2018 році з нагоди 27-ї річниці Незалежності України та 100-ї річниці відродження Української державності мав назву "Марш нової армії". У ньому взяли участь понад 4,5 тисячі військовослужбовців та 250 одиниць військової техніки.

Що запропонував Володимир Зеленський замість параду? Зеленський вважає, що щорічні паради до Дня Незалежності є "помпезними і недешевими". Через це хоче виділити 300 мільйонів гривень на премії українським військовим. Однак глава держави запевнив, що святкування Дня Незалежності все ж відбудеться, однак, в іншому форматі.

Дивіться повне інтерв’ю з Олексієм Мінаковим в ефірі 24 каналу:


Джерело статті: “http://24tv.ua/zelenskiy_skasuvav_parad_do_dnya_nezalezhnosti_chi_zminyatsya_reytingi_n1177709”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя