"Це - домовленості з терористами та виконання їхніх вимог", - командир ДУК "Правий сектор" про "формулу Штайнмайера" | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "Андрій Стемпіцький" Об этом сообщает inukrnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО «ФОРМУЛУ ШТАНМАЙЄРА», довкола якої багато розмов, публікацій та публічних акцій.

Насамперед, хочу наголосити – цей план узгоджений не Україною, а окремими особами, які дозволили собі торгувати нашою територіальною цілісністю. Кучма, який повинен проводити свою старість у в’язниці, щось там вирішує та підписує. Зеленський, якому більшість довірила долю України, заспокоює всіх, що все добре і зради нема…

Жменька випадкових людей вирішила, що може розпоряджатися нашою державою, територією, землею, людьми, історією. Вважають, що можуть протиставити себе честі та гідності українців, які шостий рік воюють з російським окупантом.

Невже ви, «нова, амбітна, молода команда» вважаєте, що вам дадуть можливість торгувати Україною? Інстинкт самозбереження у вас відсутній. Це вже факт. Читайте кримінальний кодекс, там пише про вас: Стаття 110. Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України; Стаття 110-2. Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України; Стаття 111. Державна зрада; Стаття 114-1.

Перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань. Це не повний перелік. Ваша “весела” компанія йде на домовленості з терористами та виконує їхні вимоги. Влада дає ЗЛОЧИННІ накази про відведення військ на СВОЇЙ території.

Зеленський, ти гнешся під тиском Заходу і Москви, тобі не вистачає сил відстоювати НАЦІОНАЛЬНІ інтереси. Я не можу після цього називати тебе Президентом і Головнокомандувачем. Ти порушуєш присягу і не є Гарантом Конституції. Впевнений, що командири та бійці Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» теж так вважають та не виконають жодного злочинного наказу про відведення та здачу українських територій. Ми будемо боротися з окупантами та терористами по всій Україні всіма доступними методами, не дивлячись на ваші розведення, обміни та амністії.

За нами правда та кров полеглих! За вами брехня, холуйство та страх. Ви – тимчасові персонажі у віковічній історії України. Наш Корпус кров’ю вписав назавжди своє ім’я на сторінках Історії.
Ми будемо протистояти на вулицях наших міст проросійському реваншу.
Ми будемо переконувати побратимів-військових не виконувати злочинні накази.
Ми будемо захищати територіальну цілісність України та поборювати сепаратизм, як донецький, так і галицький, закарпатський чи будь-який інший.
В кожній області ми спільно з однодумцями не дамо спокою зрадникам, співучасникам терористів та співчуваючим сепаратистам.
Ми будемо виступати проти політичного піару політиканів на святих для кожного українця речах.
Ми будемо виступати проти миру будь-якою ціною. Ми за мир шляхом тотальної Української Перемоги!
На скільки нам вистачить сил, ми будемо протидіяти. До останнього бійця, до останнього подиху.
Я впевнений, невелика, але дієва, рішуча, безкомпромісна частина українського суспільства здатна змінити хід історії та зламати плани агресивної Росії та беззубої імпотентної Європи.

І на останок, ганьба тим, хто перед смертельною небезпекою розводить чвари та взаємопоборювання. Досить внутрішніх чвар! Ви виглядаєте смішно в очах українського суспільства.
Час поставити на місце безвольних, лякливих, слабких та довірливих владоможців. Майбутнє за сильними, принциповими та сміливими! Слава Україні!
(Командир ДУК ПС Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ.)

P.S. Якщо хтось хоче звинуватити нас у порохоботстві, то не вартує. Цей хитрий торговець уже зробив своє «ім’я», започаткувавши мінські договорняки та давши волю проросійській наволочі. Не вартує на ньому акцентувати увагу, а тим більше робити з нього месію. Це блуд, хибний шлях та штучний розкол українців. Боротьба, насправді, йде між українською цивілізацією та «русскім міром». Петро Олексійович не входить у ці категорії.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/tse-domovlenosti-z-teroristami-ta-vikonannya-yihnih-vimog-komandir-duk-praviy-sektor-pro-formulu-shtaynmayera/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя